Ogrodzenie Przemysłowe

Prowadzisz firmę lub inną działalność, posiadasz teren nieogrodzony, który sprawia wiele problemów. Nieogrodzone posesje lub tereny, na których prowadzona jest działalność mogą sprawiać prawdziwy kłopot.

Po pierwsze nieogrodzony teren firmy naraża pracowników na niebezpieczeństwo, staje się idealnym miejscem dla złodziei. Ogrodzenie sprawia poczucie większej izolacji od ludzi, którzy nie powinni przebywać na danym terenie. Warto wybrać dla firmy wysokie ogrodzenie z odpowiednia ilością bram i furtek, do których będzie miał dostęp tylko każdy z pracowników. Wybierając ogrodzenia przemysłowe z naszej firmy maja Państwo gwarancję jakości oraz niezawodności profesjonalnego sprzętu.

Ogrodzenia przemysłowe w Krakowie

Nasze ogrodzenia przemysłowe – Kraków zostały wcześniej sprawdzone i przetestowane, aby zapewnić Państwu gwarancje bezawaryjności sprzętu. Jeżeli z jakiegoś powodu ogrodzenie będzie wymagało naprawy lub będą Państwo zwrócić towar, mają Państwo 14 dni na złożenie reklamacji, wszystkie produkty z naszej firmy objęte są 10-letnią gwarancją antykorozyjną. Nasze wnętrza spełnią swoje zadanie zarówno pod względem praktycznym jak i wizualnym, bardzo dobrze dopasują się do obiektu na Państwa posesji i stworzą całość, która będzie pięknie wyglądać.

Proponujemy kilkadziesiąt różnych wzorów bram w kolorach specjalnych, standardowych lub dowolnych z palety RAL. Możecie Państwo zamówić ogrodzenia w różnych rozmiarach, typach i kolorach. Wszystkie elementy ogrodzenia przemysłowego można różnie zestawiać i komponować co daje państwu swobodę przy kreowaniu wyglądu ogrodzenia. Jednak w przypadku firm ogrodzenie nie musi być tak bardzo ozdobne, konieczność ogrodzenia dużego terenu sprawia, że walory estetyczne schodzą na dalszy plan, najbardziej liczy się funkcjonalność sprzętu. Ogrodzenia przemysłowe można tworzyć z różnych materiałów ale klienci najczęściej wybierają siatki, beton oraz druty.

Należy zastanowić się czy ogrodzenie powinno wyznaczać tylko granice działki czy raczej chronić teren przed niewłaściwymi osobami. Należy podać nam wymiary działki i dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów z klientem możemy przejść do wyznaczenia ceny ogrodzenia przemysłowego. Kraków to duże miasto, gdzie konkurencja różnych firm jest ogromna, dlatego nasza firma wybiera najlepsze sprzęty dla Państwa komfortu i wygody.

Ogrodzenie przemysłowe - moc i wytrzymałość

10- letnia gwarancja

Ogrodzenia przemysłowe zwykle nie wymagają zabezpieczeń przed korozją, ale nasza firma daje 10- letnią gwarancję antykorozyjną i dodatkowo są przyjazne dla środowiska. Posiadamy nowoczesne technologie, dzięki którym dodatkowe zabezpieczenia nie będą potrzebne np. Malowanie proszkowe, cynkowanie gawalniczne lub ogniowe stosowane przy metalowych ogrodzeniach różnego typu. Ogrodzenia przemysłowe na terenie miasta Kraków to kompleksowe systemy do zamknięcia terenów:

  • produkcyjnych,

  • inwestycyjnych,

  • wojskowych,

  • parkingów,

  • szkół,

  • placów zabaw,

  • obiektów sportowych,

  • innych obiektów użyteczności publicznej.

W swojej ofercie: ogrodzenia przemysłowe mamy też ogrodzenia dla terenów prywatnych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.  

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09