Ogrodzenia posesyjne - informacje

NASZ DOM - NASZA TWIERDZA - oaza bezpieczeństwa i spokoju. Podstawowym elementem zapewniającym ten spokój jest dobrze zaprojektowane ogrodzenie posesyjne. Zabezpiecza teren przed nieproszonymi gośćmi, jest dopełnieniem architektury budynku i dekoracją otoczenia.

Ogrodzenie Posesyjne to system segmentów i słupków oraz bram przesuwnych, bram dwuskrzydłowych i furtek. Proponujemy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorach standardowych, specjalnych lub dowolnych z palety RAL.

RAL

Dowolny kolor RAL – to niemal nieograniczone możliwości lakierowania powierzchni na wybrany kolor z palety RAL (z wyłączeniem kolorów perłowych, metalizowanych i fluorescencyjnych) w bardzo atrakcyjnej cenie. Możliwość taka  stanowi  doskonałe  uzupełnienie  kolorów, daje  pełną  swobodę kreowania wyglądu ogrodzenia lub poszczególnych jego elementów.

Możesz wybrać ogrodzenia posesyjne w typowych wymiarach lub pod zamówienie. Wszystkie elementy systemu można dowolnie komponować i zestawiać. Modułowa budowa ogrodzenia posesyjnego ograniczona jest wyłącznie Twoją wyobraźnią.

ogrodzenia posesyjne wisniowski img 27

W przypadku naszych ogrodzeń:

  • Zapomnij o dodatkowych kosztach związanych z ochroną ogrodzenia przed korozją. Nasze ogrodzenia mają fabrycznie zabezpieczoną powierzchnię poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.
  • Modułowa budowa ogrodzenia to łatwy i szybki montaż. Elementy ogrodzenia łączą się w całość dzięki odpowiednio przygotowanym otworom i uchwytom.
  • Wszystkie elementy systemu możesz kupić w jednym miejscu: słupki, segmenty, furtki, bramy wjazdowe. Firma ALLES we współpracy z naszym głównym partnerem firmą WIŚNIOWSKI® proponuje gotowe rozwiązania ogrodzenia terenu.
system-duplex-cynkowanie-ogniowe-malowanie-proszkowe 

ogrodzenia posesyjne wisniowski img 31

ZAUFAJ SWOJEJ WYOBRAŹNI

  • Przeglądnij naszą ofertę ogrodzeń posesyjnych i SAM zdecyduj jak dopasować ogrodzenie do stylu Twojego domu i otoczenia.
  • Kolor ogrodzenia to także TWÓJ WYBÓR - masz do dyspozycji kilkaset barw.
  • Wyróżnij się - bądź NIEPOWTARZALNY.

GWARANCJA JAKOŚCI

  • Projektując swoje ogrodzenie posesyjne na bazie naszych produktów masz gwarancję wysokiej jakości i trwałości.
  • Kupujesz towar oryginalny, wyprodukowany w oparciu o polskie patenty i nowoczesne technologie.

 

 

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09