Ogrodzenia Panelowe info


Poszukujesz ogrodzenia dla swojego domu lub firmy, zastanawiasz się jaka firma spełni twoje oczekiwania. Firma Alles sprzedaje, montuje ogrodzenia dla klientów indywidualnych oraz firm. Zastanawiasz się jakie ogrodzenie najlepiej wybrać, aby spełniało swoje zadania. Fachowcy firmy ALLES pomogą Ci rozwiązać problem i dokonać trafnego wyboru. W naszej bogatej ofercie mają Państwo do wyboru różne rodzaje bram garażowych, przemysłowych, napędy do bram oraz duży asortyment w zakresie kowalstwa artystycznego. 

Ogrodzenia panelowe w Krakowie

Najnowocześniejszy system ogrodzeniowy to obecnie ogrodzenia panelowe i najczęściej stosowanych. Klienci najchętniej wybierają ten system do ogrodzenia swoich firm ale również domów i działek. Cieszą się szczególnym zainteresowaniem ze względu na wysoka trwałość. Nasze ogrodzenia panelowe – Kraków to produkty najwyższej jakości, wykonane są z niezawodnych materiałów, wyposażone są w nowoczesne systemy, dzięki którym pozostaną w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Systemy ogrodzeń panelowych

Szeroki wybór rozmiarów i kolorów

Panele dostępne są dla klientów w różnych rozmiarach, barwach, aby sprostać prośbom najbardziej wymagających klientów. Idealnie dopasują się do stylu architektonicznego budynku na działce, również doskonale można je dostosować do wymiarów działki. Ogrodzenia panelowe na terenie miasta Kraków znajdują szerokie zastosowanie w ogradzaniu:

 • domów prywatnych,
 • osiedli mieszkaniowych,
 • terenów przemysłowych i inwestycyjnych,
 • obiektów sportowych,
 • szkół,
 • parków,
 • fabryk,
 • supermarketów,
 • kojców dla psów,
 • śmietników i wiele innych.

Montaż panel odbywa się na czterech rodzajach słupków: Gamma, Beta, (VEGA B i VEGA B LIGHT) Omega oraz rozwiązaniem opracowanym przez firmę Wiśniowski. VEGA B, VEGA B LIGHT i VEGA B LIGHT II to panele kratowe z przetłoczeniem i wchodzą w skład panelowych ogrodzeń kratowych. Panel VEGA B LIGHT wykonany jest z prętów o średnicy 4 mm VEGA B o średnicy 5 mm a VEGA B LIGHT II z prętów o średnicy 3 mm.

Przekrój slupów jest zależny od systemu i waha się od 60 x 40mm do 65 x 42mm. 

Mocowanie paneli w systemie beta odbywa się za pomocą śrub hakowych i nakrętek zrywalnych.

Zapisz

Zapisz

Ogrodzenia Panelowe od firmy Alles

Trwałe ogrodzenie posesji konieczne jest wszędzie tam, gdzie korzystanie z działki powinno odbywać się na specjalnie wyznaczonym obszarze. Osoby prywatne oraz firmy z Krakowa, zainteresowane solidnym ogrodzeniem swojej posesji, mają możliwość wykorzystania ogrodzenia panelowego firmy Alles, czyli gotowych rozwiązań dla ich wygody. Działki znajdujące się w mieście powinny być bowiem chronione w szczególny sposób, zwłaszcza gdy chodzi o posesje firm, czy szkół, gdzie ruch na danym terenie może istotnie wpływać na swobodę korzystania z przestrzeni publicznej, takiej jak chodniki, czy ulica.

Wszędzie tam, gdzie konieczna jest wysoka trwałość

Rozwiązania oferowane przez ogrodzenia panelowe wykorzystywane mogą być w równej mierze przez osoby prywatne, jak i firmy. Dzięki swojej trwałości konstrukcje odporne są na odgięcia, czy utratę jakości spowodowaną długotrwałym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. W przypadku specjalistycznych firm ogrodzenie panelowe sprawdza się do oddzielania terenu przynależnego przedsiębiorstwu od publicznych dróg i chodników, natomiast ogrodzone szkoły nie mają problemu z piłkami wypadającymi za jej teren, czy dziećmi wbiegającymi na ulicę. Wysoka trwałość ogrodzeń panelowych istotnie wpływa na bezpieczeństwo posesji i znajdujących się na niej osób.

Błyskawiczny montaż i odgrodzenie posesji

W Alles dużą uwagę przywiązujemy do konstruowania naszych ogrodzeń panelowych. Mają one zapewniać swoim nabywcom duże bezpieczeństwo, przy jednoczesnym krótkim okresie montażu. Pokryte specjalną powłoką ogrodzenia panelowe odporne są na oddziaływanie warunków atmosferycznych, przez co są w stanie przez wiele lat wykonywać swoją rolę w niezmienionej jakości. Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań nabywców, którzy zamawiają wybrane ogrodzenia panelowe do posesji w Krakowie. To właśnie tu montujemy nasze konstrukcje na prywatnych posesjach oraz terenach firm, przywiązując istotne znaczenie do stworzenia im prywatnej przestrzeni w zatłoczonym mieście. Jesteśmy w stanie wykonać nasze zlecenie nawet na terenie ścisłego centrum miasta, ponieważ wyprodukowane ogrodzenie nie zajmuje dużej przestrzeni w transporcie.

Ogrodzenia panelowe - jakie korzyści czerpie nabywca?

Szeroka gama odbiorców usług marki Alles wynika z korzyści, jakie zyskują oni już w dniu zamówienia swojego ogrodzenia panelowego. Do najważniejszych zalet zakupu należą:

 • trwałe ogrodzenie, odporne na niszczenie,
 • błyskawiczny montaż konstrukcji,
 • ogrodzenie wpisujące się w krajobraz miejski,
 • szeroki zakres zastosowań,
 • możliwość dowolnego wyboru koloru, rozmiaru i materiału ogrodzenia,
 • niewielkie koszty napraw.

W Alles to właśnie nabywca ma największy wpływ na ostateczną formę zamówionego ogrodzenia panelowego. Zapewniamy, że nasz zespół przygotowuje każde zlecenie ze szczególną starannością, a klienci mają pewność o jego wytrzymałości dzięki udzielanej gwarancji zakupu. Swoje ogrodzenia panelowe wykonujemy błyskawicznie, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Wszystko po to, by osoby zamawiające swoje produkty mogły cieszyć się ich wyjątkową jakością przez lata.

Systemy ogrodzeń panelowych

Aspekty estetyczne ogrodzeń panelowych, które zadowalają

Tym, co wyróżnia ogrodzenia panelowe spośród innych konstrukcji to obok szybkiego procesu montażu także wysokie aspekty estetyczne. Ogrodzenia panelowe mogą być bowiem przekazywane nabywcom w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach, a także z charakterystycznymi odgięciami na szczycie. Dyskretne śruby i nakrętki montujące konstrukcje są niewidoczne dla przechodniów i nie stanowią dla nich zagrożenia. Dzięki swojej budowie ogrodzenia panelowe można swobodnie obsadzać roślinami, co w szczególności doceniane jest przez właścicieli prywatnych posesji oraz działek. W Alles nabywcy ściśle informowani są na temat możliwych wariantów wykonania swojego ogrodzenia i mają ostateczny wpływ na jego wygląd. Dzięki temu ich zastosowanie sprawdza się w tak szerokim zakresie przestrzeni miejskiej. W najpopularniejszych wariantach ogrodzenia wykonane są z metalu pokrytego antykorozyjną powłoką lub z drewna lakierowanego.

Ogrodzenia Alles

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09