Ogrodzenia Panelowe info


Poszukujesz ogrodzenia dla swojego domu lub firmy, zastanawiasz się jaka firma spełni twoje oczekiwania. Firma Alles sprzedaje, montuje ogrodzenia dla klientów indywidualnych oraz firm. Zastanawiasz się jakie ogrodzenie najlepiej wybrać, aby spełniało swoje zadania. Fachowcy firmy ALLES pomogą Ci rozwiązać problem i dokonać trafnego wyboru. W naszej bogatej ofercie mają Państwo do wyboru różne rodzaje bram garażowych, przemysłowych, napędy do bram oraz duży asortyment w zakresie kowalstwa artystycznego. 

Ogrodzenia panelowe w Krakowie

Najnowocześniejszy system ogrodzeniowy to obecnie ogrodzenia panelowe i najczęściej stosowanych. Klienci najchętniej wybierają ten system do ogrodzenia swoich firm ale również domów i działek. Cieszą się szczególnym zainteresowaniem ze względu na wysoka trwałość. Nasze ogrodzenia panelowe – Kraków to produkty najwyższej jakości, wykonane są z niezawodnych materiałów, wyposażone są w nowoczesne systemy, dzięki którym pozostaną w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Systemy ogrodzeń panelowych

Szeroki wybór rozmiarów i kolorów

Panele dostępne są dla klientów w różnych rozmiarach, barwach, aby sprostać prośbom najbardziej wymagających klientów. Idealnie dopasują się do stylu architektonicznego budynku na działce, również doskonale można je dostosować do wymiarów działki. Ogrodzenia panelowe na terenie miasta Kraków znajdują szerokie zastosowanie w ogradzaniu:

  • domów prywatnych,
  • osiedli mieszkaniowych,
  • terenów przemysłowych i inwestycyjnych,
  • obiektów sportowych,
  • szkół,
  • parków,
  • fabryk,
  • supermarketów,
  • kojców dla psów,
  • śmietników i wiele innych.

Montaż panel odbywa się na czterech rodzajach słupków: Gamma, Beta, (VEGA B i VEGA B LIGHT) Omega oraz rozwiązaniem opracowanym przez firmę Wiśniowski. VEGA B, VEGA B LIGHT i VEGA B LIGHT II to panele kratowe z przetłoczeniem i wchodzą w skład panelowych ogrodzeń kratowych. Panel VEGA B LIGHT wykonany jest z prętów o średnicy 4 mm VEGA B o średnicy 5 mm a VEGA B LIGHT II z prętów o średnicy 3 mm.

Przekrój slupów jest zależny od systemu i waha się od 60 x 40mm do 65 x 42mm. 

Mocowanie paneli w systemie beta odbywa się za pomocą śrub hakowych i nakrętek zrywalnych.

Zapisz

Zapisz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09