Napędy do bram info

 

Alles ogrodzenia jest firmą specjalizującą się w branży ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. Poszukujesz ogrodzenia dla swojego domu lub firmy, zastanawiasz się jaka firma spełni twoje oczekiwania. Dobrze, że trafiłeś na naszą stronę. Firma Alles pomoże Ci założyć ogrodzenie najwyższej jakości. W naszej bogatej ofercie mają Państwo do wyboru różne rodzaje bram garażowych, przemysłowych, napędy do bram oraz duży asortyment w zakresie kowalstwa artystycznego.

Napędy do bram w Krakowie

Bardzo ważny jest odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej do domu lub firmy, gdyż odpowiada za nasze bezpieczeństwo i komfort przy codziennym użytkowaniu bramy. Zadaniem napędu jest kierowanie bramą i wprawianiem ją w ruch. Napędy do bram powinny być niezawodne, aby niezmiennie otwierały i zamykały bramę. Nasza Firma Alles oferuje nowoczesne napędy do bram – Kraków. Idealnie dostosowują się do rożnych kształtów, rozmiarów, ciężaru, szybkości i częstotliwości otwierania bram przesuwnych. Napędy do bram sprawdzą się zarówno na posesjach prywatnych, wspólnotach mieszkaniowych i firmowych. Staramy się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów dlatego współpracujemy z najlepszymi firmami.

Ciężar bramy, a jakość napędu

Najlepszej jakości automatykę do bram produkuje Firma NICE jest włoską firmą, swoją siedzibę ma w miejscowości Oderzo, niedaleko Wenecji. Oferuje doskonałe siłowniki do bram, napędy oraz drzwi garażowe, szlabany, markizy, rolety, żaluzje do zastosowań w domach, mieszkaniach i biurach. Produkty tej firmy są łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorami sprzętu FAAC. Firma działa od 1988 roku i jest wiodącą firmą na rynku Polskim pod względem produkcji takich automatycznych urządzeń jak siłowniki i napędy do bram. Kraków to duże miasto, gdzie konkurencja różnych firm jest ogromna, nasza firma wybiera najlepsze dla Państwa komfortu i wygody.

Napęd do bram Nice

Jaki napęd do jakiej bramy?

Podczas wyboru napędu napędu należy zwrócić uwagę czy potrzebny nam jest napęd do bramy przesuwnej czy bramy skrzydłowej. Napęd powinien spełniać swoje zadanie pod względem funkcjonalności jak również pod względem estetycznym. W bramie skrzydłowej napęd powinien być dostosowany do rozmiarem do skrzydeł bramy, aby prawidłowo wpływał na otwieranie i zamykanie bramy.

Nasze napędy do bram oraz siłowniki to gwarancja bezawaryjności i komfortowej pracy przez wiele lat. Sprzęt najwyższej jakości oraz minimalna cena na rozległym rynku w Krakowie sprawiają, że dzięki nam oszczędzisz swój czas i energię. Szeroki wybór artykułów technicznych są w stanie sprostać potrzebom każdego klienta.

Dzięki nowoczesnej i sprawdzonej konstrukcji twoja brama może przesuwać się nawet w zaledwie 10 sekund. Najszybsze siłowniki na rynku do automatyzacji bram skrzydłowych i przesównych to HI – SPEED firmy NICE są one od 40 do 60% szybsze od standardowych napędów dostępnych na rynku. Szeroka sieć sprzedaży napędów do bram – Kraków buduje zaufanie klientów, dzięki którym nasza firma staje się wyjątkowa. Jeżeli więc szukają Państwo solidnej firmy, która spełni wszystkie oczekiwania prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapisz

Zapisz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09