Bramy przesuwne

Bramy stanowią wizytówkę naszego domu. Wszyscy przechodnie i goście, wjeżdżający na posesję zawsze najpierw zwracają uwagę na rodzaj i prezentację ogrodzenia oraz bramy. Ważne jest dopasowanie kolorystyczne i stylistyczne do obiektu, znajdującego się na działce. Najczęściej spotykane są bramy stalowe albo aluminiowe. Aluminiowe bramy są lepsze, gdyż dużej wytrzymują i nie pojawia się na nich rdza.

Bramy przesuwne w Krakowie

Posiadamy szeroki asortyment bram wjazdowych o dowolnych rozmiarach i z dowolnym wypełnieniem np. sztachety metalowe, panele, elementy z profili metalowych o różnych formach. Bramy dwuskrzydłowe montowane są do systemowych słupków stalowych lub murowanych. Zawiasy wprawiają w ruch skrzydła bramy. Rygiel blokujący oraz zamek posiada brama ręczna, natomiast brama automatyczna z napędem nie posiada zamka ani rygla. Podobnie działają furtki firmy ALLES. Brama przesuwna posiada potrójną ramę prowadzącą w bramie ręcznej, podwójny słup zamykający wyposażony w chwytak, tylną podporę stabilizującą skrzydło po jego otwarciu.

Bramę dwuskrzydłową możemy zamontować wszędzie, gdzie jest wystarczająca ilość miejsca aby dana brama mogła się swobodnie otwierać i zamykać. Brama przesuwna jest nowocześniejszą technologią, pasuje wszędzie a skrzydło bramy nie zajmuje dużo miejsca. Nie dotykając gruntu, przesuwa się po wewnętrznej stronie posesji. Zawsze przy ogrodzeniu powinna istnieć furtka, aby umożliwiać swobodne wejście na posesję. Dodatkowo przy ogrodzeniu możemy zbudować segment wydzielający obszar na śmietnik.

Obszar wykończony będzie furtką, która sprawi, że śmietnik będzie łatwo dostępny. Jeżeli na linii ogrodzenia znajdują się przeszkody: drzewa lub krzewy nie musimy się ich pozbywać, wystarczy je ominąć.

 

Brama przesuwna Alles

 

W naszej bogatej ofercie proponujemy dla Państwa również bramy przemysłowe dla małych warsztatów lub dla dużych hal magazynowych. Z naszą firmą ALLES stworzysz bezpieczne i komfortowe warunki dla rozwoju swojej firmy. Użytkownicy bram przemysłowych cenią je za trwałość, odporność na warunki zewnętrzne i solidną konstrukcję. Automatyczna obsługa bram powoduje, że są proste i szybkie w obsłudze. Napęd do bramy przesuwnej powinien być dobrany do jej ciężaru. Warto wybrać jeden ze sposobów otwierania i zamykania drzwi:

  • przekładnie łańcuchowe lub sznurowe,

  • siłownik kompaktowy z wyłącznikiem „góra-stop-dół”,

  • zamek szyfrowy,

  • czytnik kart magnetycznych,

  • pilot zdalnego sterowania.

Oszczędność przestrzeni

Każdy chciałby zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni, dlatego jesteśmy w stanie poprowadzić bramę na kilkanaście rożnych sposobów aby spełnić Państwa oczekiwania. Produkujemy bramy na wymiar, na podstawie wielkości i rodzaju bramy dobieramy cenę do bramy, dlatego tak wielu klientów z chęcią wybiera naszą firmę. Dostarczamy bramy bezpośrednio do klienta na terenie Krakowa oraz innych miast. Koszt dostawy uzależniony jest od ilości zamówionych bram. Nasze ekipy monterskie posiadają wieloletnie doświadczenie, dlatego sprawnie założą dla Państwa każdą bramę. Osoby zainteresowane bramami przesuwnymi, skrzydłowymi oraz innymi prosimy o kontakt.

 

Zapisz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09