Bramy garażowe info


Poszukujesz idealnej bramy dla swojego garażu, wyobrażasz sobie bramę, która spełniała by Twoje oczekiwania. Firma ALLES przedstawia Państwu szeroki asortyment w zakresie bram garażowych na terenie miasta Kraków. Zapewniamy Państwu bogaty wybór bram:

  • bramy uchylne – to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Dolna część bramy wysuwa się na zewnątrz, dlatego potrzebne jest miejsce przed garażem. Mają prostą konstrukcję, dlatego cechują się bezawaryjnością,
  • bramy segmentowe – wyróżniamy bramy segmentowe górne i boczne. Bramy są dobrym rozwiązaniem, gdyż nie zajmują dużej przestrzeni. Nie przepuszczają dużo powietrza, są odporne na działanie wiatru i wody. Dostępne są w wersji automatycznej jak i ręcznej. Nie będą zajmowały niepotrzebnie miejsca na posesji ani nie będą wychodziły na drogę. Preferowane są dla warsztatów ogrzewanych, gdyż dzięki specjalnemu uszczelnieniu zapewniają ciepło wewnątrz budynku,
  • bramy rolowane, roletowe – bramy tego rodzaju są zautomatyzowane, posiadają napęd. Cieszą się szczególnym zainteresowaniem, gdyż działają jak roleta okienna,
  • bramy rozwieralne – to jeden z najstarszych typów bram. Sprawdzone rozwiązania często pozostają najlepsze. Przetestowane technologie są gwarancja dobrej jakości. Dostępna jest brama rozwieralna dwuskrzydłowa oraz jednoskrzydłowa.

Bramy garażowe w Krakowie

Prawidłowe funkcjonowanie bramy zależne jest od właściwego montażu. Pracownicy w naszej firmie ALLES charakteryzują się dużym doświadczeniem, dlatego z pewnością szybko i sprawnie założą dla Państwa każdy rodzaj bramy. W razie wątpliwości pomogą Państwu wybrać odpowiedni sprzęt. Wybór odpowiedniego rodzaju bramy, ogrodzenia lub napędu jest trudny. Należy wybrać zawiasy dostosowane do wielkości i rodzaju skrzydeł. Szczególnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się bramy garażowe – Kraków.

Przykład bramy garażowej Alles

 

Znane marki polecane przez fachowców

Nasza firma specjalizuje się w dostawie, montażu, serwisie bram przemysłowych, garażowych na terenie miasta Kraków oraz systemów ogrodzeniowych. Tysiące zadowolonych klientów korzysta z naszych usług. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce oraz firmami zagranicznymi. Firma NICE oferuje doskonałe siłowniki do bram, napędy oraz drzwi garażowe, szlabany, markizy, rolety, żaluzje do zastosowań w domach, mieszkaniach i biurach. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorami sprzętu FAAC. Firma działa od 1988 roku i jest wiodącą firmą na rynku Polskim pod względem produkcji takich automatycznych urządzeń jak siłowniki i napędy do bram.

Funkcjonaność, a estetyka

Bramy garażowe z Krakowa spełniają swoje zadanie pod względem praktyczności jak również pod względem estetycznym. Bardzo ważne jest niezawodne i szybkie działanie ale nie zapominajmy o wyglądzie bramy, która powinna dopasować się do przestrzeni oraz wymagań użytkowników.

Nasze bramy garażowe to produkty najwyższej jakości, wykonane są z nowoczesnych materiałów i wyposażone są w technologie, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo, komfort oraz wytrzymałość, dzięki której pozostaną w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09